Харчова сода купити: особливості застосування

Далеко не кожна людина має уявлення, що таке гідрокарбонат натрію, та будь-хто знає, що таке сода. Виявляється, це одне й те ж – а саме порошок білого кольору, який відмінно розчиняється у воді.

Основною сферою застосування соди є кулінарія, її використовують, зокрема, для приготування різної випічки. У процесі реакції виділяється вуглекислий газ, який надає тісту надзвичайної легкості та пористості.

Запорукою вдалої та смачної випічки є пухкий та ніжний виріб. Якщо неправильно розрахувати пропорції, то в такому разі отримати смачну, ніжну та пухку випічку буде практично неможливо. Раніше для цього всі використовували тільки соду (згадайте напрочуд смачну, аж ніби «повітряну» випічку своїх бабусь), проте зараз набуває популярності розпушувач.

Соду прийнято гасити кислотою, адже тоді в результаті виділяється вуглекислий газ, завдяки якому випічка стає надзвичайно легкою та смачною. Для гасіння соди можна використовувати не тільки оцтову кислоту, але й лимонний сік та кисломолочні продукти. Не потрібно зволікати з випіканням, оскільки реакція відбувається надзвичайно швидко.

Варто дотримуватися чіткої рецептури, в протилежному випадку випічка не буде настільки пухкою та ніжною. Не слід додавати соди більше, ніж вказано у рецепті, позаяк страва матиме неприємний запах соди. Також не потрібно зловживати оцтом, якщо в складі випічки вже є кисломолочні продукти. Багато досвідчених кулінарів додають соду до сухих продуктів, зокрема борошна, а оцет до рідких.

З соди можна легко утворити чистячий засіб, оскільки вона взаємодіє із кислотами, тобто не викликає жодних руйнівних реакцій. Її використовують для очищення різних поверхонь, зокрема скла, сталі, хрому, емалі та пластику. За допомогою соди можна позбутися помутніння срібла. Основною перевагою соди є те, що вона абсолютно безпечна та нетоксична.

Харчова сода купити можна в компанії «Укрсода». Маємо усі необхідні сертифікати якості. Товари завжди є в наявності. За потреби обов'язково надамо вичерпну консультацію та допоможемо визначитися із вибором. Пропонуємо широкий асортимент хімічних речовин. Співпрацюємо із провідними виробниками, тому пропонуємо найкращу сировину. Приймаємо замовлення із західних регіонів України. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення й завжди повідомляємо про стадію виконання замовлень. Чекаємо на Ваші замовлення!