Риб'ячий жир в капсулах оптом: особливості та призначення

Пам'ятаєте, у дитинстві наші бабусі давали нам рідкий риб'ячий жир, який мав досить неприємний запах та смак? Так-от, ті часи давно пройшли, й відтоді багато чого змінилося. Риб'ячий жир не став винятком, і тепер він продається й у формі капсул.

Риб'ячий жир у капсулах являє собою блідо-жовту олію, яка не має жодного запаху та смаку. Для її виготовлення використовуються різні види риб, зокрема сімейств Ставридові, Анчоусні, Скумбрієві та Оселедцеві.

Вживати риб'ячий жир радять як дорослим, так і дітям. Звичайно, рівень дозування відрізняється. Жінки приймають риб'ячий жир для того, щоб покращити стан нігтів, волосся, позбутися різних шкірних висипань. Дітям важливо вживати омега-3 жирні кислоти для того, щоб регулювати обмін речовин. Людям похилого віку варто приймати риб'ячий жир для того, щоб знизити ймовірність виникнення інсультів, інфарктів та проблем зі здоров'ям. Спортсмени також регулярно вживають омега-3 жирні кислоти для прискорення усіх обмінних процесів та набору м'язової маси.

У жирі містяться вітаміни D та A. Вітамін А позитивно впливає на стан шкіри, нігтів, а вітамін D виконує функцію транспортування фосфору та кальцію. Саме останній вітамін відповідає за міцність кісток та стан нервової системи.

Практично кожній людині необхідно вживати риб'ячий жир, позаяк у ньому міститься велика кількість омега-3 жирних кислот, які не синтезуються в організмі людини, що й робить його надзвичайно корисним. Однак необхідно пам'ятати, що вживати риб'ячий жир необхідно не одноразово, а курсами (тривалістю приблизно 1-3 місяців).

Риб'ячий жир у рідкому стані надзвичайно швидко псується. Ненасичені кислоти швидко окислюються під дію прямих сонячних променів та повітря, тож користь втрачається.

Вибираючи риб'ячий жир, варто звернути увагу не тільки на форму випуску, дозування, але й на походження, оскільки від цього безпосередньо залежить цінність риб'ячого жиру. Обов'язково необхідно звернути увагу на концентрацію омега-3 жирних кислот, таку інформацію завжди вказують на етикетці. Радять віддавати перевагу риб'ячому жиру саме в капсулах, так набагато зручніше. Крім желатинових, він може бути і в полімерних капсулах.

Риб'ячий жир в капсулах оптом можна придбати в компанії «Укрсода». Виконуємо як роздрібні, так і оптові замовлення. Працюємо в західному регіоні України. Спосіб оплати та доставки визначається в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. У наявності усі необхідні сертифікати якості. Чекаємо на Ваші замовлення!