Пероксид водню, перекис водню 60%

Пероксид водню, перекис водню 60%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару перекись водорода
 
 

Опис Пероксид водню, перекис водню 60%


Чищення і знезараження води пергідролем
Будучи володарем приватного басейну, ви повинні обов'язково потурбуватися про чистоту води. Навіть звичайна водопровідна вода у своєму складі містить метали, хімічні домішки і мікроорганізми, які можуть бути небезпечні для здоров'я людини. Для того, щоб створити комфортні умови для відпочинку, очищення води відбувається у декілька етапів:
· механічне чищення;
· хімічне очищення;
· фільтрація.

Механічне чищення дозволяє позбавитися від найбільших часток, що потрапили у воду. Процес відбувається за допомогою фільтрів (піщані, вугільні, мембранні), які допомагають зберегти прозорий колір. Механічні фільтри є невід'ємною частиною будь-якого басейну. Навіть використання вже очищеної води не дасть необхідного результату, оскільки після контакту із зовнішнім середовищем вона швидко забруднюється із-за пилу, бруду і опалого листя. Саме таке сміття і залишається на картріджах фільтру.
Оскільки часто міняти воду у басейнах-зайняття досить витратне за часом і вартості, варто удатися до хімічного чищення, яке знищує частки, що пройшли через фільтри, на молекулярному рівні. Одним з найдоступніших і ефективніших способів є чищення басейнів за допомогою перекису водню.
Пергідроль є сильним окисником, який в надмірних дозах може бути дуже токсичним і вибухонебезпечним. Речовина швидко вступає в реакцію з металами і стає причиною корозії. Є ефективним очищаючим засобом за рахунок окислення великої кількості шкідливих часток, які знаходяться у складі води і не затримуються фільтрами. Для чищення басейнів застосовується концентрований розчин.
Перекис для басейну купити треба, якщо ви плануєте уникнути таких проблем як цвітіння води, розмноження бактерій і невідповідність басейну санітарно-гігієнічним нормам.

Підготовка басейну до експлуатації
Для того, щоб підготувати чашу басейну до експлуатації після зими, необхідно провести поетапне очищення. Надалі ви зможете просто підтримувати чистоту упродовж усього купального сезону.
Перш ніж заповнити чашу водою, обов'язково проводиться очищення поверхонь. Бруд, що скупчився, і осад віддаляються за допомогою гідропилососа або щітками. Якщо перед зимою проводилося хімічне чищення басейну, то по весні продукти розпаду можуть залишатися у вигляді нальоту на обробці. Такий наліт легко віддаляється за допомогою звичайної побутової хімії. Для ефективнішого чищення стінок і дна рекомендується використати засоби з абразивним складом. Після цього басейн кілька разів промивається водою і тільки потім заповнюється.
Для того, щоб уникнути появи водоростей стінки чаші обробляють розчином альгицида. Це дозволяє набагато рідше міняти воду і значно заощадити. Перед заповненням обов'язково проводиться техогляд усього устаткування.
Особливу увагу слід приділити якості води. Перевірка на лужність допоможе уникнути псування устаткування і стінок басейну. Далі необхідно провести дезинфекцію. Краще перекис водню купити заздалегідь перед сезоном, щоб увесь процес підготовки відбувався без затримок.
Обов'язковим етапом підготовки є перевірка або заміна фільтрів. Саме вони затримують велику частину шкідливих часток і контролюють чистоту води.

Рекомендації по очищенню води у басейні
Після того, як ви знайшли, де купити перекис, необхідно ознайомитися з деякими рекомендаціями, які дозволяють провести очищення води максимально ефективно.
1. Не додайте увесь розчин тільки в одно місце. Старайтеся, щоб він рівномірно розподілився по усій площі басейну. Розподілити розчин за усім обсягом води допомагає включене устаткування для циркуляції.
2. Обов'язково дотримуйтеся пропорцій, оскільки надлишок перекису кисню у складі води негативно впливає на шкіру людини. Якщо ви зазнаєте утруднення з визначенням пропорцій, використайте спеціальні дозатори.
3. Для ефективного чищення басейну рекомендується застосовувати відразу декілька методів − хімічну обробка води і механічну обробку поверхонь басейну.
4. Для боротьби з водоростями використайте декілька хімічних засобів, оскільки вони мають сильну захисну плівку.

Переваги перекису водню
Одним з найголовніших плюсів, яким володіє перекис-ціна. Навіть великі ванни басейнів можуть бути ефективно очищені за допомогою активного кисню. Також можна виділити і інші плюси:
· не робить воду каламутною, не надає їй хімічних запахів;
· не шкодить слизовим оболонкам, а також не сушить шкіру (на відміну від хлору);
· швидко і ефективно знищує усю негативну мікрофлору;
· продукти розпаду легко віддаляються фільтром;
· добре поєднується з іншими хімічними добавками для дезинфекції води;
· надійно захищає басейни від цвітіння і водоростей;
· надає воді красивий блакитний відтінок.

Принцип роботи перекису водню грунтується на повному розчиненні шкідливих часток і створення несприятливих умов для розмноження мікроорганізмів. Після обробки води басейн готовий до використання вже наступного дня.
Якщо ви вибрали для дезинфекції перекис для басейну, купити її можна в сухому вигляді. Витрата складає приблизно 0,5-0,7 кг на 1 тонні води. При цьому процедуру очищення можна повторювати регулярно, без ризику порушити кислотно-щелочный баланс води. В деяких випадках речовина випускається в пігулках і гранулах, що значно полегшує дотримання пропорцій. Перекис розчиняється у воді без якої-небудь видимої хімічної реакції. Ефект від пергідроля може зберігатися до 2-х місяців.
В цілому, перекис водню є простим і доступним засобом для того, щоб підтримувати воду у басейні чистої без особливих зусиль. Простота у використанні і доступна ціна роблять перекис вибором №1 серед власників приватних басейнів.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create